سوالات پرتکرار کاربران

بروزرسانی شده در مهر ماه ۱۴۰۱

بله می توانید. اما به شما پیشنهاد می کنیم برای داشتن سابقه خرید های خود و سهولت در خرید مجدد از فروشگاه اینترنتی مینل، حساب کاربری خود را ایجاد کنید و پس از آن سفارشات خود را ثبت نمایید.

برای خرید از مینل، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌ نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌ توانید سفارش خود را ثبت‌ نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

در چنین شرایطی می توانید با واحد امور مشتریان تماس حاصل نمایید و در صورت امکان تغییرات لازم در سفارش شما اعمال خواهد شد.

برای لغو سفارش با واحد امور مشتریان تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

خیر. در حال حاضر پرداخت سفارشات به صورت آنلاین می باشد. اما به زودی این امکان اضافه خواهد شد.

خیر، مینل یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد و امکان تحویل حضوری به هیچ عنوان وجود‌ ندارد.

بله، اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از 150 هزار تومان باشد یا جشنواره ای برای آن برگزار گردد، هزینه ارسال شما رایگان خواهد ‌بود.